AddThis Social Bookmark Button

Dobry plan podatkowy pozwala legalnie zaoszczędzić wiele pieniędzy oraz wzmocnić zwrot z inwestycji. O podatkach należy myśleć cały rok, nie tylko podczas rozliczenia. Inwestycje, zakupy, rozwój biznesu, pożyczki czy struktura biznesu: wszystko ma swoje odzwierciedlenie w podatkach i powinno być planowane pod tym kątem.

Business Tax & Money House zajmuje się planowaniem podatkowym i inwestycjami efektywnymi podatkowo od lat. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje inwestycji. Poniższa lista jest ogólna, prosimy o kontakt jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji lub skorzystać z poniższych sugestii. Nie bierzemy odpowiedzialności za skorzystanie z tych sugestii bez naszej porady.

Inwestycje na kredyt
Pożyczka na 100% inwestycji. Fundusze inwestujące na giełdzie Australijskiej i rynkach międzynarodowych. Odsetki można odliczyć od podatku. Przedpłać odsetki (również na kredyt) a zwrot podatku po przedpłacie będzie wyższy niż wpłata własna na inwestycję. Spłata późniejszych odsetek będzie wspomagana dochodem z funduszu. Kredyt jest integralną częścią strukturyzowanej inwestycji. Protekcja kapitału zabezpiecza przed spadkami wartości inwestycji

Inwestycje w leśnictwo
Inwestycje w przemysł leśniczy są traktowane ulgowo przez rząd Australijski - całość inwestycji można od razu odliczyć od podatku. Kredyt na inwestycję można wziąć z dowolnego banku lub poprzez firmę która zarządza tymi inwestycjami.

Datki charytatywne na kredyt
Instytucje charytatywne umożliwiają zwiększenie datków charytatywnych z ograniczonym udziałem własnych pieniędzy. Nieoprocentowana pożyczka na 90% datku - natychmiastowe pełne odliczenie datku! Spłata pożyczki nawet w 50 lat, czyli z odsetek jakie zarobisz jeśli zainwestujesz połowę zwrotu podatkowego na oprocentowane konto.

Zwiększ wpłaty na fundusz Superannuation
Superannuation opodatkowany jest koncesyjnie, dzięki temu Twoje inwestycje mogą szybciej wzrastać. Pieniądze w funduszu mogą być wybrane dopiero po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Income Protection Insurance
Ubezpiecz swoje źródło dochodu. Wszelkie koszty związane z tym ubezpieczeniem można odliczyć od dochodu.

Przedpłać swoją pożyczkę
Masz pożyczkę inwestycyjną? Przedpłać odsetki, otrzymaj upust z banku i odpisz całość przedpłaty w jednym roku!

 
Time in Sydney
Contact us

+ 61 2 9386 0500
Napisz do nas
Inne kontakty

Level 21 Suite 2
78 Spring Street
Bondi Junction NSW 2022

Wejscie takze od
171 Oxford Street

mapa

Godziny otwarcia:
Mon-Fri 10am to 6pm
Sat 10am to 3pm